Volné pracovní místo  Vedoucí údržby (AJ/NJ)

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Organizovat opravy a revize strojů a zařízení
Mít na starost preventivní údržbu strojů a zařízení
Vést tým skupiny zaměstnanců údržby
Zodpovídat za dodržování standardů BOZP
Optimalizovat skladové zásoby náhradních dílů
Podílet se na zavádění strojů a zařízení do výroby
Řešit rizika a nápravná opatření v dané oblasti
Spolupracovat s dalšími odděleními
Účastnit se přejímek strojů a zařízení

Požadujeme

Jste strojař a máte praxi s vedením oddělení údržby ve výrobní společnosti? Pokud se domluvíte anglicky či/a německy, určitě se nám ozvěte! Nabízíme zajímavou manažerskou pozici, fajn plat a odměny, 5 týdnů dovči, bonusy, plat ročně navíc, flexibilní pracovní doba.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřicko

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS NABÍDKA? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT A POVÍME SI VÍCE!